
Вакуумні пакети для одягу пакети для речей з клапаном для пилососу 2 штуки Handy Home HC-05 55х90 см
219 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1010483-Other
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пакети для зберігання речей характеристики:
- Матеріал: поліетилен;
- Розмір: 55х90 см;
- Вага: 0,15 кг;
- Кількість пакетів у комплекті: 2 шт;
- Поліетиленове паковання.
Вакуумні мішки для зберігання одягу комплектація:
- Вакуумні пакети 2 шт.;
- Паковання.
Вакуумні мішки для речей
Створіть лад і простір у вашому гардеробі з вакуумними пакетами Handy Home HC-05. Їх міцні матеріали та надійний клапан для пилососа забезпечують надійний захист вашого одягу від пошкоджень і зберігають його свіжість на довгий час.
Упаковуйте свої речі швидко та легко з вакуумними пакетами Handy Home HC-05. Комплект із двох пакетів дасть вам ефективно організувати зберігання вашого одягу, постільної білизни, пуховиків та інших предметів, звільнивши дорогоцінний простір у вашій шафі або коморі.
Не втрачайте часу та сил на пошук ідеального сховища для ваших речей. Спробуйте вакуумні пакети для одягу Handy Home HC-05 і насолоджуйтеся ладом і організацією у вашому домі!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Handy Home |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 150 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Кількість пакетів | 2 шт. |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Комплектація насосом | Ні |
| Матеріал | Поліетилен |
| Наявність індикатора | Ні |
| Застосування | Універсальне |
| Тип | Набір пакетів |
| Ширина | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219 ₴









