Опора для троянди з металу характеристики:
- Розмір: 32х0,5х107 см;
- Колір: різнобарвний;
- Вага: 0,92 кг;
- Матеріал: метал, скло техніка "Кракелюр";
- Картонне паковання.
Декоративна опора для рослин "Метелик"
Прикрасьте ваш сад за допомогою елегантних металевих опор для рослин "Метелик" заввишки 107 см.
Ці гарні опори ідеально підходять для створення підтримки для ваших рослин, включно з трояндами, драценами, заміокулькаси та іншими кучерявими або плетисті рослинами. Металева конструкція забезпечує міцність і надійність опори, надаючи вашому саду естетичного вигляду. Ці опори для рослин не тільки підтримують їх ріст, а й слугують декоративним елементом, додаючи витонченість і шарм вашому саду.
Дозвольте вашим рослинам процвітати за допомогою стильних і функціональних опор для рослин "Метелик".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Engard |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки підставки | підвіконня, стіна, підлога |
| Вага підставки | 0.9 кг |
| Висота підставки | 1070 мм |
| Глибина підставки | 5 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Місце експлуатації | Вулиця/ділянка, Сад, Дача |
| Стан | Новий |
| Тип | Опора для рослин |
| Колір | Коричневий |
| Ширина підставки | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439 ₴





