
Світлодіодний прожектор вуличний підлоговий Flood Light 20W 6500К 220V IP66
231 ₴
- Немає в наявності
- Код: 51814
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодний прожектор имає герметичну конструкцію, підходить для вуличного підсвічування різних культурних об'єктів, фасадів будівель, рекламних конструкцій, вітрин магазинів, алей, фонтанів і паркових зон. Світлодіоди миттєво вмикаються й вимикаються, не мерехтять у процесі роботи. Пристрій вирізняється підвищеним терміном експлуатації.
Характеристики
Характеристики
| Клас якості | Стандарт |
| Клас захисту | IP66 |
| Габаритний розмір, мм | 118х92х26 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Тип розсіювача | Прозорий (Clear) |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Температура світла | 6500 К |
| Світловий потік | 1800 Лм |
| Робоча напруга | 165-265 V |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Потужність | 20 Вт |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Спосіб монтажу | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Потужність | 20 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 231 ₴






