
Лампочка на акумуляторі з гачком, кемпінговий ліхтар, лампа підвісна акумуляторна Camping Lamp T-01
193 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1010447-Black
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лампа кемпінгова, характеристики:
Матеріал: пластик;
Колір свічення: білий;
Колір: чорний;
Призначення: освітлення саду, кемпінгова лампа;
Розмір (Д/Ш/В): 80*10*65 мм;
Працює від акб (~1 година);
Місткість акумулятора: 400 мА, потужність: 5 Вт;
Вага товару: 30 г;
3 режими свічення: 50% і 100% яскравості, миготливий;
Країна виробник: Китай;
Тип упаковки: картон
Комплектація:
Лампочка – 1 шт.;
Кабель заряджання;
Упаковка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.03 г |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Час роботи | 1 годин |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 80 мм |
| Ємність акумулятору | 400 мАг |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Режими роботи ліхтаря | Миготливий, Мінімальний, Максимальний |
| Стан | Новий |
| Тип заряду | Type-C |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип ліхтаря | Підвісний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Товщина | 5 см |
| Ширина | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 193 ₴








