Набридло використовувати незручні поліетиленові пакети, які постійно рвуться? Складана сумка господарська на колесах дасть змогу зручно й без зайвих зусиль доставити додому все, навіть якщо ви зробили покупки на місяць уперед.
Особливості сумки господарського Виготовлена з міцного матеріалу, що не пропускає вологу та стійкого до зношування. Ручки довгі та надійно пришиті. На зовнішньому боці є кишеня на блискавці, у якому можна тримати цінні речі.
Особливості:
Особливості сумки господарського Виготовлена з міцного матеріалу, що не пропускає вологу та стійкого до зношування. Ручки довгі та надійно пришиті. На зовнішньому боці є кишеня на блискавці, у якому можна тримати цінні речі.
Особливості:
- Виготовлена з міцного матеріалу, що непроникний для вологи та стійкого до зношування;
- Ручки довгі та надійно пришиті, що робить її зручною для перенесення;
- Сумка обладнана коліщатками та підставкою, тому ви можете легко транспортувати її або поставити на землю, не боячись забруднити;
- Обладнана ручкою для перенесення та петлею для підвішування, що робить її ідеальною для того, щоб брати із собою в дорогу;
- Легко складається й розкладається.
- Країна-виробник: Китай;
- Тип: сумка-візок для продуктів/складана сумка для покупок;
- Візерунки та принти: Без візерунків і принтів;
- Тип застібки: Липучка;
- Додаткові характеристики: сумок-візок;
- Складана конструкція: Так;
- Матеріал: тканина «Оксфорд»;
- Колір: Зелений;
- Колеса: 2 колеса;
- Розміри в складеному вигляді: 30х27х12 см;
- Розміри в розкладеному вигляді: 46х27х12 см;
- Вага: 341 г.
- Складана сумка-візок для покупок;
- Паковання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 46 мм |
| Максимальна вага | 34 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Господарська сумка-візок |
| Тип застежки | Липучка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 27 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 196 ₴









