
Ігрова приставка M8 Mini Game Stick 4K HDMI ігрова консоль для ТБ приставка для ігор та 2 контролери
1 062 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1010410-Black
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Для виходу в меню затисніть "Start" + "Select"
"Start" + "Select+B" швидкий вихід;
Адаптер для джойстиків вставляється в приставку!
Обов'язково під'єднати живлення приставки через microUSB
Уважно вивчіть інструкцію!!!
Game Stick Lite HDMI, характеристики:
- Тип приставки: Стаціонарна
- Розмір: 10х4х1 см;
- Пам'ять: 64GB (підтримує до 128GB);
- На карті близько 10000 ігор під різні платформи, і є можливість додавати свої;
- Модель: M8 Mini HDMI;
- Підключення до телевізора: HDMI;
- Підтримка моніторів і телевізорів з великою роздільною здатністю;
- Підтримує збереження етапу гри на якому Ви зупинилися;
- Підтримує історію останніх ігор, які були запущені;
- Список улюблених ігор можна сформувати;
- Підтримка емуляторів ATARI / PS1 / FC / GBA / MD / SFC / GB / GBC / MAME (NES, Sega, PS1)
- Підключення джойстиків: Бездротове 2.4G;
- Живлення джойстика від 2*ААА;
- Живлення адаптера: 5V microUSB;
Ігрова приставка, комплектація:
- Ігрова консоль (HDMI адаптер);
- Бездротові джойстики;
- Кабель живлення USB - micro USB: 1 шт;
- Подовжувач HDMI: 1 шт;
- Бездротовий адаптер для джойстиків;
- Інструкція англійською;
- Пакування.
Ігрова приставка M8 Mini Game Stick
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| В комплект входить | Джойстики |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Жорсткий диск | Ні |
| Лінійки | Dendy |
| Живлення | AAA |
| Підтримувані карти пам'яті | SD |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип приставки | Стаціонарна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мова видання | Англійська |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25 г |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 062 ₴









