
Дитячий нічник проектор Астронавт, лампа зоряне небо з пультом від юсб
650 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1010370-White
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитячий нічник проектор, характеристики:
Матеріал корпусу: пластик;
Джерело світла: світлодіодна лампа, проектор Зоряне небо;
Режим перемикання: пульт дистанційного керування;
Джерело живлення світильника: мережа 220В чи USB;
Джерело живлення пульта: батарейки АА;
Діапазон дії пульта: 5 м;
Режими світіння: 8;
Потужність свічення: до 5 Вт;
Довжина хвилі лазера: 532 НМ;Розміри: 12 * 11.3 * 22.8 см;
Вага: 655 г;
Довжина шнура живлення: 1,5 м;
Дитячий нічник, комплектація:
Домашній планетарій проектор зоряного неба
Пульт дистанційного керування
USB кабель із адаптером;
Інструкція на анг.яз.
Упаковка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Нічник-проектор |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Управління | Кнопки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 655 г |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴











