
Машинка для видалення катишків MicroUSB машинка для чищення катишків біла
203 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1010268-Other
+380 (98) 464-43-31
Ольга- +380 (66) 725-92-51Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Машинка від катишок, характеристики:
Живлення: мережа 220 В;
Потужність: 3Вт;
Розміри: 13х6х7 см;
Вага: 150 г;
Діаметр ножа: 45мм;
Заряджання від microUSB;
Упаковка: 13.5х8.5х6.5см;
Довжина кабелю: 10 см.
Машинка для чищення катишків, комплектація:
Машинка для зняття катишків;
Щітка для чищення машини;
USB-кабель;
Картонний пакувальний бокс.
Машинка для видалення катишок
Втомилися від того, як катиші псують зовнішній вигляд вашого улюбленого одягу? Наша портативна машинка для видалення катишків у стильному біло-лавандовому виконанні – саме те, що вам потрібно!
особливості:
1. Ефективність в мініатюрі: Незважаючи на свої компактні розміри, ця машинка має потужний мотор, здатний легко усунути катиші з різних видів тканин. Ваш одяг буде виглядати як новий.
2. Портативність: Машинка легка та зручна у використанні. Завжди під рукою, вона стане вашим вірним супутником у дорозі та вдома.
3. Заряджання через MicroUSB: Більше не потрібно турбуватися про пошук батарейок. Наша машинка легко заряджається через порт MicroUSB, що робить її економічно та екологічно вигідною.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Захисна кришка для лез | Так |
| Захисна металева сітка | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал резервуара | Непрозорий пластик |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Мережевий адаптер | Так |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Щіточка для чищення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.15 кг |
| Висота | 130 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 203 ₴






